![Zero Charcoal [LILMOON] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/02_lilmoon0.03_lens_zerocharcoal.jpg?v=1756192837&width=400)
![Zero Charcoal [LILMOON] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/02_lilmoon0.03_eye_zerocharcoal_brown.jpg?v=1756192837&width=1740)
![Zero Charcoal [LILMOON] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/02_lilmoon0.03_10pcs_pkg_zerocharcoal.png?v=1756192837&width=591)
![Zero Charcoal [LILMOON] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/LILMOON0.03mm_lp_nudematcha_banner_2nd_W1080xH1080.jpg?v=1779077622&width=1080)
Zero Charcoal [LILMOON] | 1day
lenses
DIA 14.0mm
CDIA 13.3mm
| Brand | LILMOON |
| Series | LILMOON 0.03ZERO Series 1day |
| Replacement | 1day |
| Contents | 10 Lenses |
| Material | HEMA (Hydroxyethyl Methacrylate) |
| DIA | 14.0mm |
| CDIA | 13.3mm |
| Water Content | 38.0% |
| Base Curve | 8.7mm |
| Spec | UV Protection/Thin Lens |
| Power Range | ±0.00~ -10.00 |
| Sales Name | ハイドロン ワンデー AirLight |
| Medical Device Approval Number | 30500BZX00139000 |
| Vendor | PIA |
| Manufacturer | PIA |

Zero Charcoal [LILMOON] | 1day
促銷價¥2,640

![裸抹茶 [LILMOON] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/LILMOON0.03mm_lp_nudematcha_banner_2nd_W1080xH1080_product.jpg?v=1779077290&width=1080)
![裸抹茶 [LILMOON] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/01_lilmoon0.03_lens_nudematcha_3D.png?v=1779077474&width=800)
![零英克 [LILMOON] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/LILMOON0.03mm_lp_banner_FIX_ol_W1080xH1080_product.jpg?v=1756349845&width=1080)
![零英克 [LILMOON] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/01_lilmoon0.03_lens_zeroink.jpg?v=1756349845&width=1000)
![Crush Gray [LILMOON] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/01_lilmoon0.03_lens_crushgray.jpg?v=1756192849&width=400)
![Sunset Coffee [LILMOON] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/04_lilmoon0.03_lens_sunsetcoffee.jpg?v=1756192840&width=400)
![Gentle Pink [LILMOON] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/02_lilmoon0.03_lens_gentlepink.jpg?v=1756192843&width=400)
![Lake Blue [LILMOON] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/03_lilmoon0.03_lens_lakeblue.jpg?v=1756192846&width=400)
![Zero Hazel [LILMOON] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/01_lilmoon0.03_lens_zerohazel.jpg?v=1756192834&width=400)