![Tsukiito Beige [Kaica] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/kaica_06_tsukiitobeige_1500px.jpg?v=1778564782&width=1500)
![Tsukiito Beige [Kaica] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/kaica_lens_04_tsukiitobeige.png?v=1753931449&width=689)
![Tsukiito Beige [Kaica] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/kaica_eye_06_tsukiitobeige.jpg?v=1778564985&width=576)
![Tsukiito Beige [Kaica] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/kaica_eye_06_tsukiitobeige_naname.jpg?v=1778565042&width=576)
![Tsukiito Beige [Kaica] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/kaica_eye_06_tsukiitobeige_1500px.jpg?v=1778564791&width=1500)
![Tsukiito Beige [Kaica] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/kaica_spec_06_tsukiitobeige_1500px.jpg?v=1778564797&width=1500)
![Tsukiito Beige [Kaica] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/Package_3.png?v=1753931450&width=1080)
![Tsukiito Beige [Kaica] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/kaica_00_main_1500px_a12e1674-9527-492e-82a7-e781c30851d8.jpg?v=1778564785&width=1500)
Tsukiito Beige [Kaica] | 1day
lenses
DIA 14.2mm
CDIA 13.0mm
| Brand | Kaica |
| Series | Kaica 1day |
| Replacement | 1day |
| Contents | 10 Lenses |
| Material | HEMA (Hydroxyethyl Methacrylate) |
| DIA | 14.2mm |
| CDIA | 13.0mm |
| Water Content | 58.0% |
| Base Curve | 8.7mm |
| Spec | UV Protection/Moisture-Infused |
| Power Range | ±0.00~ -10.00 |
| Sales Name | カイカ |
| Medical Device Approval Number | 22800BZI00037A42 |
| Vendor | aisei |
| Manufacturer | Pegavision Japan |
















![Tsukiito Beige [Kaica] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/kaica_06_tsukiitobeige_1500px.jpg?v=1778564782&width=1500)
Tsukiito Beige [Kaica] | 1day
促銷價¥2,723

![Yuzuki Black [Kaica] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/kaica_08_yuzukiblack_1500px.jpg?v=1778564364&width=1500)
![Yuzuki Black [Kaica] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/kaica_lens_06_yuzukiblack.png?v=1753931444&width=689)
![Yuka Brown [Kaica] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/kaica_07_yukabrown_1500px.jpg?v=1778564810&width=1500)
![Yuka Brown [Kaica] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/kaica_lens_05_yukabrown.png?v=1753931447&width=689)
![Sakisome Chocolat [Kaica] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/kaica_05_sakisomechocolat_1500px.jpg?v=1778564750&width=1500)
![Sakisome Chocolat [Kaica] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/kaica_lens_03_sakisomechocolat.png?v=1753931452&width=689)
![Awahana Nude [Kaica] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/kaica_04_awahananude_1500px.jpg?v=1778564694&width=1500)
![Awahana Nude [Kaica] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/kaica_lens_02_awahananude.png?v=1753931454&width=689)
![Touka Veil [Kaica] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/kaica_03_toukaveil_1500px.jpg?v=1778564711&width=1500)
![Touka Veil [Kaica] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/kaica_lens_01_toukaveil.png?v=1753931457&width=689)