



Nhà vi sinh vật học | 1 ngày
lenses
DIA 14.2mm
CDIA 13.5mm
| Brand | Cheritta |
| Series | Cheritta 1day |
| Replacement | 1day |
| Contents | 10 Lenses |
| Material | HEMA (Hydroxyethyl Methacrylate) |
| DIA | 14.2mm |
| CDIA | 13.5mm |
| Water Content | 55.0% |
| Base Curve | 8.6mm |
| Spec | UV Protection/Moisture-Infused |
| Power Range | ±0.00~ -8.00 |
| Sales Name | イントロジョ1day55 |
| Medical Device Approval Number | 30500BZI00014000 |
| Vendor | T-Garden |
| Manufacturer | PIA |
















Nhà vi sinh vật học | 1 ngày
セール価格¥2,525

![Pure sabon [Cheritta] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/260326_cheritta_PuleShabon.jpg?v=1777260464&width=1040)
![Pure sabon [Cheritta] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/lenskira_PuleShabon.png?v=1777269591&width=1875)
![Thời gian tan chảy [Cheritta] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/260326_cheritta_MeltyTime.jpg?v=1777260472&width=1040)
![Thời gian tan chảy [Cheritta] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/lenskira_MeltyTime.png?v=1777269597&width=1875)









