![セレニティベージュ [melange+chouette] | 1month](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/chouette1month_tm_SB.jpg?v=1778727689&width=1040)
![セレニティベージュ [melange+chouette] | 1month](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/chouette_lens_SB.jpg?v=1753932549&width=800)
![セレニティベージュ [melange+chouette] | 1month](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/chouette1DAY_BA_SB.jpg?v=1753932550&width=2000)
![セレニティベージュ [melange+chouette] | 1month](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/BA_SB_4c204b90-1115-4433-b663-a76a25f75d7a.jpg?v=1753932508&width=1040)
![セレニティベージュ [melange+chouette] | 1month](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/chouette1month_pake.jpg?v=1753932513&width=1040)
![セレニティベージュ [melange+chouette] | 1month](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/chouette1month_brand_tm_d98f9ec2-02a8-4214-add2-3b51dc51c569.jpg?v=1778727694&width=1040)
セレニティベージュ [melange+chouette] | 1month
lenses
DIA 14.5mm
CDIA 14.1mm
| Brand | melange+chouette |
| Series | melange+chouette 1month |
| Replacement | 1month |
| Contents | 2 Lenses |
| Material | HEMA (Hydroxyethyl Methacrylate) |
| DIA | 14.5mm |
| CDIA | 14.1mm |
| Water Content | 38.0% |
| Base Curve | 8.6mm |
| Power Range | ±0.00~ -8.00 |
| Sales Name | MC-3レンズ |
| Medical Device Approval Number | 22400BZX00253000 |
| Vendor | M.I JAPAN |
| Manufacturer | M.I JAPAN |

![セレニティベージュ [melange+chouette] | 1month](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/chouette1month_tm_SB.jpg?v=1778727689&width=1040)
セレニティベージュ [melange+chouette] | 1month
促銷價¥1,650

![セレニティベージュ [melange+chouette] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/chouette1day_tm_SB.jpg?v=1778727341&width=200)
![クレセントオンブル [melange+chouette] | 1month](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/chouette1month_tm_CO.jpg?v=1778727751&width=1040)
![クレセントオンブル [melange+chouette] | 1month](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/chouette1month_CO.jpg?v=1753932503&width=800)
![ナイトニュイ [melange+chouette] | 1month](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/chouette1month_tm_NN.jpg?v=1778727636&width=1040)
![ナイトニュイ [melange+chouette] | 1month](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/chouette_lens_nightnyui.jpg?v=1753932544&width=800)
![ベラージュ [melange+chouette] | 1month](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/chouette1month_tm_BEL.jpg?v=1778727716&width=1040)
![ベラージュ [melange+chouette] | 1month](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/Bellage_lens.jpg?v=1753932547&width=800)
![ミスティクレール [melange+chouette] | 1month](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/chouette1month_tm_MC.jpg?v=1778727650&width=1040)
![ミスティクレール [melange+chouette] | 1month](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/chouette_lens_MLC.jpg?v=1753932536&width=800)