![チェアリーヌード [Cheritta] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/cheritta25_thum_CheeryNude.jpg?v=1753934461&width=1040)
![チェアリーヌード [Cheritta] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/lenskira_cheerynude.png?v=1753934461&width=1875)
![チェアリーヌード [Cheritta] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/eye_CheeryNude_cheritta24.jpg?v=1753934461&width=2872)
![チェアリーヌード [Cheritta] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/Untitleddesign_1_23f506ba-96f7-408e-aafe-0df7a97faef4.png?v=1753934461&width=1080)
チェアリーヌード [Cheritta] | 1day
lenses
DIA 14.1mm
CDIA 13.2mm
| Brand | Cheritta |
| Series | Cheritta 1day |
| Replacement | 1day |
| Contents | 10 Lenses |
| Material | HEMA (Hydroxyethyl Methacrylate) |
| DIA | 14.1mm |
| CDIA | 13.2mm |
| Water Content | 58.0% |
| Base Curve | 8.6mm |
| Spec | UV Protection/Moisture-Infused |
| Power Range | ±0.00~ -8.00 |
| Sales Name | チェリッタ1day |
| Medical Device Approval Number | 22800BZI00037A20 |
| Vendor | T-Garden |
| Manufacturer | Pegavision Japan |















![チェアリーヌード [Cheritta] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/cheritta25_thum_CheeryNude.jpg?v=1753934461&width=1040)
チェアリーヌード [Cheritta] | 1day
促销价格¥2,525

![Purell 洗手液 [Cheritta] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/260326_cheritta_PuleShabon.jpg?v=1777260464&width=1040)
![Purell 洗手液 [Cheritta] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/lenskira_PuleShabon.png?v=1777269591&width=1875)
![奶茶时间 [Cheritta] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/260326_cheritta_MeltyTime.jpg?v=1777260472&width=1040)
![奶茶时间 [Cheritta] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/lenskira_MeltyTime.png?v=1777269597&width=1875)
![ココムード [Cheritta] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/260326_cheritta_CocoMood.jpg?v=1777269564&width=1040)
![ココムード [Cheritta] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/lenskira_CocoMood_41cfebb4-f895-4182-bd3f-559a3e1ef003.png?v=1753931460&width=1875)
![智能家居系统 [Cheritta] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/260326_cheritta_SmoreMist.jpg?v=1777269550&width=1040)
![智能家居系统 [Cheritta] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/lenskira_SmoreMist.png?v=1753931462&width=1875)
![婴儿灰色 [Cheritta] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/cheritta25_thum_BabyGrege.jpg?v=1753934463&width=1040)
![婴儿灰色 [Cheritta] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/lenskira_babygrege.png?v=1753934463&width=1875)
![芝士汉堡 [Cheritta] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/cheritta25_thum_CheekBeige.jpg?v=1753934465&width=1040)
![芝士汉堡 [Cheritta] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/lenskira_cheekbeige.png?v=1753934465&width=1875)
![メロウロゼ [Cheritta] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/cheritta25_thum_MellowRose.jpg?v=1753934457&width=1040)
![メロウロゼ [Cheritta] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/lenskira_mellowrose.png?v=1753934458&width=1875)