![Nova Greige [a-eye] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/07_e2a016da-171b-49f5-9e51-5fe1d809b157.png?v=1753932406&width=800)
![Nova Greige [a-eye] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/07_nova-greige-0514.jpg?v=1753932407&width=792)
![Nova Greige [a-eye] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/a-eye_14.5_10pcs_7e113e3f-1d0d-4dde-bfd2-e1a55b88bccb.png?v=1753932407&width=1500)
Nova Greige [a-eye] | 1day
lenses
DIA 14.5mm
CDIA 13.7mm
| Brand | a-eye |
| Series | 1-DAY Refrear a-eye |
| Replacement | 1day |
| Contents | 10 Lenses |
| Material | Silicone Hydrogel |
| DIA | 14.5mm |
| CDIA | 13.7mm |
| Water Content | 47.0% |
| Base Curve | 8.7mm |
| Spec | Silicone Hydrogel/UV Protection/Moisture-Infused |
| Power Range | ±0.00~ -8.00 |
| Sales Name | ワンデーリフレア シリコーン |
| Medical Device Approval Number | 30200BZX00117000 |
| Vendor | FROMEYES |
| Manufacturer | FROMEYES |

















Nova Greige [a-eye] | 1day
Sale price¥2,640

![Be màu caramel [a-eye] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/034dbf4d9d7885126a34b5f0d613e361.png?v=1779079511&width=800)
![Toffee Pink [a-eye] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/46e7a3be83a2f94fef6dc862c3502e72.png?v=1779079505&width=800)



![Kỳ thi [a-eye] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/12_e746457c-c56c-4f08-ab31-b2b84c5976b5.png?v=1761636382&width=1800)
![Jenny Pink [a-eye] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/11_48c4276a-7955-47ed-8547-40e5a12018ca.png?v=1761636373&width=1800)
![Nhỏ giọt đen [a-eye] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/14_120b861a-6000-48ed-adb7-5da250a38b96.png?v=1761636398&width=1800)
![Runaibori [a-eye] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/13_42e1cac3-b9e4-4ca3-a984-542bae3a1f8d.png?v=1761636390&width=1800)