![สีชมพูทอฟฟี่ [a-eye] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/46e7a3be83a2f94fef6dc862c3502e72.png?v=1779079505&width=800)
![สีชมพูทอฟฟี่ [a-eye] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/46e7a3be83a2f94fef6dc862c3502e72_7726843d-fbad-464f-83c4-4dcf77292621.png?v=1779079523&width=800)
![สีชมพูทอฟฟี่ [a-eye] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/Addaheading_4.png?v=1779079588&width=1080)
สีชมพูทอฟฟี่ [a-eye] | 1day
lenses
DIA 14.2mm
CDIA 13.6mm
| Brand | a-eye |
| Series | 1-DAY Refrear a-eye |
| Replacement | 1day |
| Contents | 10 Lenses |
| Material | Silicone Hydrogel |
| DIA | 14.2mm |
| CDIA | 13.6mm |
| Water Content | 47.0% |
| Base Curve | 8.7mm |
| Spec | Silicone Hydrogel/UV Protection/Moisture-Infused |
| Power Range | ±0.00~ -8.00 |
| Sales Name | ワンデーリフレア シリコーン |
| Medical Device Approval Number | 30200BZX00117000 |
| Vendor | FROMEYES |
| Manufacturer | FROMEYES |

















สีชมพูทอฟฟี่ [a-eye] | 1day
ราคาขาย¥2,816

![คิราโมกะเบจ [a-eye] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/034dbf4d9d7885126a34b5f0d613e361.png?v=1779079511&width=800)




![คิวตี้เบจ [a-eye] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/12_e746457c-c56c-4f08-ab31-b2b84c5976b5.png?v=1761636382&width=1800)
![เจนนี่พิงค์ [a-eye] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/11_48c4276a-7955-47ed-8547-40e5a12018ca.png?v=1761636373&width=1800)
![ดริปแบล็ก [a-eye] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/14_120b861a-6000-48ed-adb7-5da250a38b96.png?v=1761636398&width=1800)
![รูนาอายโบรี่ [a-eye] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/13_42e1cac3-b9e4-4ca3-a984-542bae3a1f8d.png?v=1761636390&width=1800)