![樱初巧克力 [Kaica] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/kaica_05_sakisomechocolat_1500px.jpg?v=1778564750&width=1500)
![樱初巧克力 [Kaica] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/kaica_lens_03_sakisomechocolat.png?v=1753931452&width=689)
![樱初巧克力 [Kaica] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/kaica_eye_05_sakisomechocolat.jpg?v=1778564986&width=576)
![樱初巧克力 [Kaica] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/kaica_eye_05_sakisomechocolat_naname.jpg?v=1778565034&width=576)
![樱初巧克力 [Kaica] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/kaica_eye_05_sakisomechocolat_1500px.jpg?v=1778564772&width=1500)
![樱初巧克力 [Kaica] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/kaica_spec_05_sakisomechocolat_1500px.jpg?v=1778564767&width=1500)
![樱初巧克力 [Kaica] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/Package_2.png?v=1753931452&width=1080)
![樱初巧克力 [Kaica] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/kaica_00_main_1500px_e005baf6-f245-4e61-8b62-bbd2ca5ccdca.jpg?v=1778564755&width=1500)
樱初巧克力 [Kaica] | 1day
lenses
DIA 14.2mm
CDIA 13.2mm
| Brand | Kaica |
| Series | Kaica 1day |
| Replacement | 1day |
| Contents | 10 Lenses |
| Material | HEMA (Hydroxyethyl Methacrylate) |
| DIA | 14.2mm |
| CDIA | 13.2mm |
| Water Content | 58.0% |
| Base Curve | 8.7mm |
| Spec | UV Protection/Moisture-Infused |
| Power Range | ±0.00~ -10.00 |
| Sales Name | カイカ |
| Medical Device Approval Number | 22800BZI00037A42 |
| Vendor | aisei |
| Manufacturer | Pegavision Japan |
















![樱初巧克力 [Kaica] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/kaica_05_sakisomechocolat_1500px.jpg?v=1778564750&width=1500)
樱初巧克力 [Kaica] | 1day
促销价格¥2,723

![优月布莱克 [Kaica] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/kaica_08_yuzukiblack_1500px.jpg?v=1778564364&width=1500)
![优月布莱克 [Kaica] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/kaica_lens_06_yuzukiblack.png?v=1753931444&width=689)
![优花布朗 [Kaica] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/kaica_07_yukabrown_1500px.jpg?v=1778564810&width=1500)
![优花布朗 [Kaica] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/kaica_lens_05_yukabrown.png?v=1753931447&width=689)
![月纱贝珠 [Kaica] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/kaica_06_tsukiitobeige_1500px.jpg?v=1778564782&width=1500)
![月纱贝珠 [Kaica] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/kaica_lens_04_tsukiitobeige.png?v=1753931449&width=689)
![淡花努德 [Kaica] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/kaica_04_awahananude_1500px.jpg?v=1778564694&width=1500)
![淡花努德 [Kaica] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/kaica_lens_02_awahananude.png?v=1753931454&width=689)

