










멜로브라운 | 1일용
lenses
DIA 14.5mm
CDIA 13.9mm
| Brand | candymagic |
| Series | candymagic 1day |
| Replacement | 1day |
| Contents | 10 Lenses |
| Material | HEMA (Hydroxyethyl Methacrylate) |
| DIA | 14.5mm |
| CDIA | 13.9mm |
| Water Content | 55.0% |
| Base Curve | 8.6mm |
| Spec | UV Protection/Blue Light Filter/Moisture-Infused |
| Power Range | ±0.00~ -10.00 |
| Sales Name | キャンマジワンデーII |
| Medical Device Approval Number | 30600BZX00209A04 |
| Vendor | Lcode |
| Manufacturer | El Dorado |






멜로브라운 | 1일용
할인 가격¥2,937


![메로브라운 토릭 렌즈 [candymagic] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/cmTORIC_thm_tampin_MeloBrown.jpg?v=1754457959&width=200)



















