![설렘 브라운 [Chapun] | 1month](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/03_chapun_1m_lens_2d_tokitomebrown.jpg?v=1778477950&width=1000)
![설렘 브라운 [Chapun] | 1month](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/03_chapun_eye_front_tokitomebrown.jpg?v=1778478218&width=2800)
![설렘 브라운 [Chapun] | 1month](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/03_chapun_eye_real_angle_tokitomebrown.jpg?v=1778478267&width=2400)
![설렘 브라운 [Chapun] | 1month](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/Untitleddesign_4_303d555f-b25f-4097-b0b9-d6e631f2ee4c.png?v=1778478386&width=1080)
설렘 브라운 [Chapun] | 1month
lenses
DIA 14.5mm
CDIA 14.0mm
| Brand | Chapun |
| Series | Chapun 1month |
| Replacement | 1month |
| Contents | 2 Lenses |
| Material | HEMA (Hydroxyethyl Methacrylate) |
| DIA | 14.5mm |
| CDIA | 14.0mm |
| Water Content | 38.0% |
| Base Curve | 8.7mm |
| Power Range | ±0.00~ -8.00 |
| Sales Name | ハイドロン マンスリー |
| Medical Device Approval Number | 22900BZX00215000 |
| Vendor | PIA |
| Manufacturer | PIA |



설렘 브라운 [Chapun] | 1month
할인 가격¥2,475

![키라유메 브라운 [Chapun] | 1month](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/02_chapun_1m_lens_2d_kirayumebrown.jpg?v=1778477979&width=3000)
![교활한 모테베주 [Chapun] | 1month](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/01_chapun_1m_lens_2d_zurumotebeige.jpg?v=1778477972&width=3000)
![두근두근 그레이 [Chapun] | 1month](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/04_chapun_1m_lens_2d_tokitomegray.jpg?v=1778477957&width=1000)