



제로차콜 1일용
lenses
DIA 14.0mm
CDIA 13.3mm
| Brand | LILMOON |
| Series | LILMOON 0.03ZERO Series 1day |
| Replacement | 1day |
| Contents | 10 Lenses |
| Material | HEMA (Hydroxyethyl Methacrylate) |
| DIA | 14.0mm |
| CDIA | 13.3mm |
| Water Content | 38.0% |
| Base Curve | 8.7mm |
| Spec | UV Protection/Thin Lens |
| Power Range | ±0.00~ -10.00 |
| Sales Name | ハイドロン ワンデー AirLight |
| Medical Device Approval Number | 30500BZX00139000 |
| Vendor | PIA |
| Manufacturer | PIA |











제로차콜 1일용
할인 가격¥2,640

![누드 말차 [LILMOON] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/LILMOON0.03mm_lp_nudematcha_banner_2nd_W1080xH1080_product.jpg?v=1779077290&width=1080)
![누드 말차 [LILMOON] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/01_lilmoon0.03_lens_nudematcha_3D.png?v=1779077474&width=800)
![제로잉크 [LILMOON] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/LILMOON0.03mm_lp_banner_FIX_ol_W1080xH1080_product.jpg?v=1756349845&width=1080)
![제로잉크 [LILMOON] | 1day](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/01_lilmoon0.03_lens_zeroink.jpg?v=1756349845&width=1000)




