







Serialvergewaltigung | 1day
lenses
DIA 14.5mm
CDIA 13.5mm
| Brand | RIARIA |
| Series | RIARIA 1day |
| Replacement | 1day |
| Contents | 10 Lenses |
| Material | HEMA (Hydroxyethyl Methacrylate) |
| DIA | 14.5mm |
| CDIA | 13.5mm |
| Water Content | 58.0% |
| Base Curve | 8.7mm |
| Spec | UV Protection/Moisture-Infused/Weighted Lens |
| Power Range | ±0.00~ -8.00 |
| Sales Name | アクアマックス |
| Medical Device Approval Number | 22800BZI00037A01 |
| Vendor | Lcode |
| Manufacturer | Pegavision Japan |





Serialvergewaltigung | 1day
Angebot¥2,607

![Serielle Schnittstelle [RIARIA] | 1month](http://pushcolor.com/cdn/shop/files/RIARIA_thm_1m_tampin_CEREALBEIGE.jpg?v=1766042834&width=200)



